Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (37 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: user
nn: brukar

en: Submit
nn: Legg inn

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Date
nn: Dato

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Event
nn: Hending

en: Your name
nn: Namnet ditt

en: Mon
nn: mån

en: Tue
nn: tys

en: Wed
nn: ons

en: Sat
nn: laur

en: January
nn: Januar

en: March
nn: Mars

en: May
nn: Mai

en: June
nn: Juni

en: July
nn: Juli

en: October
nn: Oktober

en: December
nn: Desember

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Jan
nn: jan

en: Feb
nn: feb

en: Mar
nn: mar

en: Apr
nn: apr

en: Jun
nn: jun

en: Jul
nn: jul

en: Aug
nn: aug

en: Sep
nn: sep

en: Oct
nn: okt

en: Nov
nn: nov

en: Dec
nn: des

en: No votes yet.
nn: Ingen stemmer registrert.
