Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (45 entries)

en: Home
pt: Início

en: Title
pt: Título

en: user
pt: usuário

en: Submit
pt: Enviar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Date
pt: Data

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Salvar

en: Event
pt: Evento

en: Your name
pt: Seu nome

en: Send
pt: Enviar

en: Mon
pt: Seg

en: Tue
pt: Ter

en: Wed
pt: Qua

en: Sat
pt: Sáb

en: January
pt: Janeiro

en: March
pt: Março

en: April
pt: Abril

en: May
pt: Mai

en: June
pt: Junho

en: July
pt: Julho

en: August
pt: Agosto

en: September
pt: Setembro

en: October
pt: Outubro

en: November
pt: Novembro

en: December
pt: Dezembro

en: Anonymous
pt: Anônimo

en: Your e-mail
pt: Seu e-mail

en: Today
pt: Hoje

en: Feb
pt: Fev

en: Apr
pt: Abr

en: Aug
pt: Ago

en: Sep
pt: Set

en: Oct
pt: Out

en: Dec
pt: Dez

en: Su
pt: Dom

en: Th
pt: Qui

en: Fr
pt: Sex

en: View logs
pt: Ver registros

en: You must enter your name.
pt: Você precisa digitar seu nome.

en: Add column
pt: Adicionar coluna

en: Admin URL
pt: URL da administração
