Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (53 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Title
ru: Заголовок

en: user
ru: пользователь

en: Submit
ru: Отправить

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Date
ru: Дата

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Event
ru: Событие

en: Your name
ru: Ваше имя

en: Send
ru: Отправить

en: Mon
ru: пн

en: Tue
ru: вт

en: Wed
ru: ср

en: Sat
ru: сб

en: January
ru: января

en: March
ru: марта

en: April
ru: апреля

en: May
ru: Май

en: June
ru: июня

en: July
ru: июля

en: August
ru: августа

en: September
ru: сентября

en: October
ru: октября

en: November
ru: ноября

en: December
ru: декабря

en: Anonymous
ru: Гость

en: Your e-mail
ru: Ваш E-Mail

en: Today
ru: Сегодня

en: Jan
ru: янв

en: Feb
ru: фев

en: Mar
ru: мар

en: Apr
ru: апр

en: Jun
ru: июн

en: Jul
ru: июл

en: Aug
ru: авг

en: Sep
ru: сен

en: Oct
ru: окт

en: Nov
ru: ноя

en: Dec
ru: дек

en: Su
ru: вс

en: Th
ru: чт

en: Fr
ru: пт

en: E-mail notification
ru: Оповещение по электронной почте

en: Select date
ru: Выберите дату

en: No votes yet.
ru: Голосов еще нет.

en: Scheduler options
ru: Настройки планировщика

en: You must enter your name.
ru: Вам нужно ввести ваше имя.

en: Add column
ru: Добавить колонку

en: Admin URL
ru: Административный URL
