Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha3) - en to se translation catalogue (28 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: user
se: geavaheaddji

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: January
se: Ođđajagimánnu

en: March
se: Njukčamánnu

en: April
se: Cuoŋománnu

en: May
se: Miessemánnu

en: June
se: Geassemánnu

en: July
se: Suoidnemánnu

en: August
se: Borgemánnu

en: September
se: Čákčamánnu

en: October
se: Golggotmánnu

en: November
se: Skápmamánnu

en: December
se: Juovlamánnu

en: Jan
se: Ođđ

en: Feb
se: Guo

en: Mar
se: Nju

en: Jun
se: Gea

en: Jul
se: Suo

en: Aug
se: Bor

en: Sep
se: Čak

en: Nov
se: Ská

en: Dec
se: Juo
