Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (53 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: user
sv: användare

en: Submit
sv: Skicka

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Date
sv: Datum

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Event
sv: Händelse

en: Your name
sv: Ditt namn

en: Send
sv: Skicka

en: Mon
sv: mån

en: Tue
sv: tis

en: Wed
sv: ons

en: Sat
sv: lör

en: January
sv: januari

en: March
sv: mars

en: April
sv: april

en: May
sv: maj

en: June
sv: juni

en: July
sv: juli

en: August
sv: augusti

en: September
sv: september

en: October
sv: oktober

en: November
sv: november

en: December
sv: december

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Your e-mail
sv: Din e-post

en: Today
sv: Idag

en: Jan
sv: jan

en: Feb
sv: feb

en: Mar
sv: mar

en: Apr
sv: apr

en: Jun
sv: jun

en: Jul
sv: jul

en: Aug
sv: aug

en: Sep
sv: sep

en: Oct
sv: okt

en: Nov
sv: nov

en: Dec
sv: dec

en: Su
sv: sön

en: Th
sv: tor

en: Fr
sv: fre

en: Maybe
sv: Kanske

en: Select date
sv: Välj datum

en: View logs
sv: Visa loggar

en: Scheduler options
sv: Inställningar för Schemaläggaren

en: You must enter your name.
sv: Du måste ange ditt namn.

en: Add column
sv: Lägg till kolumn

en: Admin URL
sv: URL för administratör
