Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Date
ta: திகதி

en: Name
ta: பெயர்

en: Your name
ta: உங்களுடைய பெயர்

en: Anonymous
ta: பெயரிலி
