Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha3) - en to te translation catalogue (44 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: user
te: వాడుకరి

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Date
te: తేదీ

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Your name
te: మీ పేరు

en: Send
te: పంపించు

en: Mon
te: సోమ

en: Tue
te: మంగళ

en: Wed
te: బుధ

en: Sat
te: శని

en: January
te: జనవరి

en: March
te: మార్చి

en: April
te: ఏప్రిల్

en: May
te: మే

en: June
te: జూన్

en: July
te: జూలై

en: August
te: ఆగష్టు

en: September
te: సెప్టెంబర్

en: October
te: అక్టోబర్

en: November
te: నవంబర్

en: December
te: డిసెంబర్

en: Anonymous
te: అనామకం

en: Today
te: ఈరోజు

en: Jan
te: జన

en: Feb
te: ఫిబ్ర

en: Mar
te: మార్చి

en: Apr
te: ఏప్రి

en: Jun
te: జూన్

en: Jul
te: జూలై

en: Aug
te: ఆగ

en: Sep
te: సెప్టె

en: Oct
te: అక్టో

en: Nov
te: నవ

en: Dec
te: డిసె

en: Su
te: ఆ

en: Th
te: గు

en: Fr
te: శు
