Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha3) - en to th translation catalogue (29 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: user
th: ผู้ใช้

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Date
th: วันที่

en: Save
th: บันทึก

en: Your name
th: ชื่อ

en: Send
th: ส่ง

en: Mon
th: จ

en: Tue
th: อ

en: Wed
th: พ

en: Sat
th: ส

en: May
th: พ.ค.

en: Jan
th: ม.ค.

en: Feb
th: ก.พ.

en: Mar
th: มี.ค.

en: Apr
th: เม.ย.

en: Jun
th: มิ.ย.

en: Jul
th: ก.ค.

en: Aug
th: ส.ค.

en: Sep
th: ก.ย.

en: Oct
th: ต.ค.

en: Nov
th: พ.ย.

en: Dec
th: ธ.ค.

en: Saved.
th: บันทึกแล้ว
