Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (26 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: user
ug: ئەزا

en: Submit
ug: يوللاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Name
ug: ئىسىم

en: Your name
ug: ئىسمىڭىز

en: Send
ug: يوللاش

en: Mon
ug: دۈ

en: Tue
ug: سە

en: Wed
ug: چا

en: Sat
ug: شە

en: January
ug: يانۋار

en: March
ug: مارت

en: April
ug: ئاپرېل

en: May
ug: ماي

en: June
ug: ئىيۇن

en: July
ug: ئىيۇل

en: August
ug: ئاۋغۇست

en: September
ug: سېنتەبىر

en: October
ug: ئۆكتەبىر

en: November
ug: نويابىر

en: December
ug: دېكابىر

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Saved.
ug: ساقلاندى.
