Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (56 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: user
uk: користувач

en: Submit
uk: Надіслати

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Date
uk: Дата

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Event
uk: Подія

en: Your name
uk: Ваше ім'я

en: Send
uk: Надіслати

en: Mon
uk: пн

en: Tue
uk: вт

en: Wed
uk: ср

en: Sat
uk: сб

en: January
uk: січня

en: March
uk: березня

en: April
uk: квітня

en: May
uk: тра

en: June
uk: червня

en: July
uk: липня

en: August
uk: серпня

en: September
uk: вересня

en: October
uk: жовтня

en: November
uk: листопада

en: December
uk: грудня

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Your e-mail
uk: Ваш e-mail

en: Today
uk: Сьогодні

en: Jan
uk: січ

en: Feb
uk: лют

en: Mar
uk: бер

en: Apr
uk: кві

en: Jun
uk: чер

en: Jul
uk: лип

en: Aug
uk: сер

en: Sep
uk: вер

en: Oct
uk: жов

en: Nov
uk: лис

en: Dec
uk: гру

en: Su
uk: нд

en: Th
uk: чт

en: Fr
uk: пт

en: Saved.
uk: Збережено.

en: Select date
uk: Обрати дату

en: Show log
uk: Показати журнал

en: Summary:
uk: Резюме:

en: No votes yet.
uk: Оцінки відсутні

en: Scheduler options
uk: Параметри планувальника

en: You must enter your name.
uk: Вам потрібно ввести ваше ім'я.

en: Mail sent.
uk: Лист надіслано.

en: Add column
uk: Додати колонку

en: Admin URL
uk: URL адміністратора
