Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (46 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Title
vi: Tiêu đề

en: user
vi: người dùng

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Event
vi: Sự Kiện

en: Your name
vi: Tên của bạn

en: Send
vi: Gửi

en: Mon
vi: T2

en: Tue
vi: T3

en: Wed
vi: T4

en: Sat
vi: T7

en: January
vi: Tháng 1

en: March
vi: Tháng 3

en: April
vi: Tháng 4

en: May
vi: Tháng 5

en: June
vi: Tháng 6

en: July
vi: Tháng 7

en: August
vi: Tháng 8

en: September
vi: Tháng 9

en: October
vi: Tháng 10

en: November
vi: Tháng 11

en: December
vi: Tháng 12

en: Anonymous
vi: Ẩn danh

en: Your e-mail
vi: Địa chỉ email của bạn

en: Today
vi: Hôm nay

en: Jan
vi: Th1

en: Feb
vi: Th2

en: Mar
vi: Th3

en: Apr
vi: Th4

en: Jun
vi: Th6

en: Jul
vi: Th7

en: Aug
vi: Th8

en: Sep
vi: Th9

en: Oct
vi: Th10

en: Nov
vi: Th11

en: Dec
vi: Th12

en: Su
vi: CN

en: Th
vi: T5

en: Fr
vi: T6
