Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (28 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: user
az: İstifadəçi

en: Submit
az: Təqdim

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Date
az: Tarix

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Your name
az: Adınız

en: Mon
az: Bazar ertəsi

en: Tue
az: Çərşənbə axşamı

en: Wed
az: Çərşənbə

en: Sat
az: Şənbə

en: Anonymous
az: Anonim

en: Jan
az: Yanvar

en: Feb
az: Fevral

en: Mar
az: Mart

en: Apr
az: Aprel

en: Jun
az: Iyun

en: Jul
az: Iyul

en: Aug
az: Avqust

en: Sep
az: Sentyabr

en: Oct
az: Oktyabr

en: Nov
az: Noyabr

en: Dec
az: Dekabr
