Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha2) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: user
ht: itilizatè

en: Enabled
ht: Aktif

en: Date
ht: Dat

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre
