Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (41 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: user
hy: օգտագործող

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Your name
hy: Ձեր անունը

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Mon
hy: Երկ

en: Tue
hy: Երք

en: Wed
hy: Չոր

en: Sat
hy: Շաբ

en: January
hy: Հունվար

en: March
hy: Մարտ

en: April
hy: Ապրիլ

en: May
hy: Մայիս

en: June
hy: Հունիս

en: July
hy: Հուլիս

en: August
hy: Օգոստոս

en: September
hy: Սեպտեմբեր

en: October
hy: Հոկտեմբեր

en: November
hy: Նոյեմբեր

en: December
hy: Դեկտեմբեր

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Today
hy: Այսօր

en: Jan
hy: Հուն

en: Feb
hy: Փետ

en: Mar
hy: Մար

en: Apr
hy: Ապր

en: Jun
hy: Հուն

en: Jul
hy: Հուլ

en: Aug
hy: Օգս

en: Sep
hy: Սեպ

en: Oct
hy: Հոկ

en: Nov
hy: Նոյ

en: Dec
hy: Դեկ
