Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (47 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Title
ja: タイトル

en: user
ja: ユーザー

en: Submit
ja: 送信

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Date
ja: 日付

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Event
ja: イベント

en: Your name
ja: 名前

en: Send
ja: 送信

en: Mon
ja: 月

en: Tue
ja: 火

en: Wed
ja: 水

en: Sat
ja: 土

en: January
ja: 1月

en: March
ja: 3月

en: April
ja: 4月

en: May
ja: 5月

en: June
ja: 6月

en: July
ja: 7月

en: August
ja: 8月

en: September
ja: 9月

en: October
ja: 10月

en: November
ja: 11月

en: December
ja: 12月

en: Anonymous
ja: 匿名

en: Today
ja: 今日

en: Jan
ja: 1月

en: Feb
ja: 2月

en: Mar
ja: 3月

en: Apr
ja: 4月

en: Jun
ja: 6月

en: Jul
ja: 7月

en: Aug
ja: 8月

en: Sep
ja: 9月

en: Oct
ja: 10月

en: Nov
ja: 11月

en: Dec
ja: 12月

en: Su
ja: 日

en: Th
ja: 木

en: Fr
ja: 金

en: E-mail notification
ja: メール通知

en: Add column
ja: カラムの追加
