Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (35 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: user
lv: lietotājs

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Date
lv: Datums

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Event
lv: Notikums

en: Your name
lv: Jūsu vārds

en: Send
lv: Sūtīt

en: Mon
lv: Pr

en: Tue
lv: Ot

en: Wed
lv: Tr

en: Sat
lv: Se

en: January
lv: Janvāris

en: March
lv: Marts

en: April
lv: Aprīlis

en: May
lv: Maijs

en: June
lv: Jūnijs

en: July
lv: Jūlijs

en: August
lv: Augusts

en: September
lv: Septembris

en: October
lv: Oktobris

en: November
lv: Novembris

en: December
lv: Decembris

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Today
lv: Šodien

en: Su
lv: Sv

en: Th
lv: C

en: Fr
lv: P

en: You must enter your name.
lv: Jāievada vārds.
