Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (51 entries)

en: Title
nl: Titel

en: user
nl: gebruiker

en: Submit
nl: Indienen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Date
nl: Datum

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Event
nl: Evenement

en: Your name
nl: Uw naam

en: Send
nl: Versturen

en: Mon
nl: ma

en: Tue
nl: di

en: Wed
nl: wo

en: Sat
nl: za

en: January
nl: januari

en: March
nl: maart

en: April
nl: april

en: May
nl: mei

en: June
nl: juni

en: July
nl: juli

en: August
nl: augustus

en: September
nl: september

en: October
nl: oktober

en: November
nl: november

en: December
nl: december

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Your e-mail
nl: Uw e-mail

en: Today
nl: Vandaag

en: Jan
nl: jan

en: Feb
nl: feb

en: Mar
nl: mrt

en: Apr
nl: apr

en: Jun
nl: jun

en: Jul
nl: jul

en: Aug
nl: aug

en: Sep
nl: sep

en: Oct
nl: okt

en: Nov
nl: nov

en: Dec
nl: dec

en: Su
nl: zo

en: Th
nl: do

en: Fr
nl: vr

en: Select date
nl: Selecteer datum

en: Summary:
nl: Samenvatting:

en: View logs
nl: Bekijk logs

en: You must enter your name.
nl: Vul uw naam in.

en: Add column
nl: Kolom toevoegen

en: Admin URL
nl: Beheerders-URL
