Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (46 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: user
oc: utilizaire

en: Submit
oc: Sometre

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Date
oc: Data

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Event
oc: Eveniment

en: Your name
oc: Vòstre nom

en: Send
oc: Mandar

en: Mon
oc: lun

en: Tue
oc: mar

en: Wed
oc: mèc

en: Sat
oc: sab

en: January
oc: Genièr

en: March
oc: Març

en: April
oc: Abril

en: May
oc: Mai

en: June
oc: Junh

en: July
oc: Julhet

en: August
oc: Agost

en: September
oc: Setembre

en: October
oc: Octobre

en: November
oc: Novembre

en: December
oc: Decembre

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Today
oc: Uèi

en: Jan
oc: gen.

en: Feb
oc: feb.

en: Mar
oc: mar.

en: Apr
oc: abr.

en: Jun
oc: jun.

en: Jul
oc: jul.

en: Aug
oc: ago.

en: Sep
oc: set.

en: Oct
oc: oct.

en: Nov
oc: nov.

en: Dec
oc: dec.

en: Su
oc: Dg

en: Th
oc: Jò

en: Fr
oc: Ve

en: Add column
oc: Apondre una colomna
