Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: user
fa: کاربر

en: Submit
fa: ثبت

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Date
fa: تاریخ

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Your name
fa: نام شما

en: Mon
fa: د.

en: Tue
fa: س.

en: Wed
fa: چ.

en: Sat
fa: ش.

en: May
fa: می

en: Anonymous
fa: ناشناس
