Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (46 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: user
sk: používateľ

en: Submit
sk: Odoslať

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Date
sk: Dátum

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Event
sk: Podujatie

en: Your name
sk: Vaše meno

en: Send
sk: Odoslať

en: Mon
sk: Po

en: Tue
sk: Ut

en: Wed
sk: St

en: Sat
sk: So

en: January
sk: január

en: March
sk: marec

en: April
sk: apríl

en: May
sk: máj

en: June
sk: jún

en: July
sk: júl

en: August
sk: august

en: September
sk: september

en: October
sk: október

en: November
sk: november

en: December
sk: december

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Your e-mail
sk: Váš e-mail

en: Today
sk: Dnes

en: Jan
sk: jan

en: Feb
sk: feb

en: Mar
sk: mar

en: Apr
sk: apr

en: Jun
sk: jún

en: Jul
sk: júl

en: Aug
sk: aug

en: Sep
sk: sep

en: Oct
sk: okt

en: Nov
sk: nov

en: Dec
sk: dec

en: Su
sk: Ne

en: Th
sk: Št

en: Fr
sk: Pi
