Make Meeting Scheduler (7.x-2.0-beta1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Totals
pt: Totais

en: Closed
pt: Encerrada

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Date
pt: Data

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
pt: Se o número de campos acima não for suficiente, active esta caixa de selecção e clique no botão Pré-visualização abaixo para obter mais campos.

en: More choices
pt: Mais opções
