Make Meeting Scheduler (7.x-2.0-beta2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Totals
ar: المجاميع

en: Closed
ar: مغلق

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Date
ar: التاريخ

en: Fields
ar: الحقول

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
ar: إذا كانت عدد الخيارات بالأعلى غير كاف، أشر على هذا المربع، ثم انقر زر "عرض مسبق" في الأسفل لإضافة المزيد من الخيارات.

en: More choices
ar: المزيد من الخيارات
