Make Meeting Scheduler (7.x-2.0-beta2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Totals
da: Total

en: Closed
da: Lukket

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Date
da: Dato

en: Fields
da: Felter

en: Unavailable
da: Ikke tilgængelig

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
da: Hvis der ikke er nok felter, kan du klikke her for at tilføje flere valgmuligheder.

en: You must enter your name.
da: Du skal indtaste dit navn.

en: More choices
da: Flere valgmuligheder
