Make Meeting Scheduler (7.x-2.0-beta2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Closed
eo: Fermita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Date
eo: Dato

en: Fields
eo: Kampoj

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
eo: Se la kvanto de kampoj supre ne sufiĉas, klaku ĉi tie por aldoni pli.

en: More choices
eo: Pli da elektoj
