Make Meeting Scheduler (7.x-2.0-beta2) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Totals
fa: مجموع

en: Closed
fa: بسته شده

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Date
fa: تاریخ

en: Fields
fa: فیلدها

en: Unavailable
fa: در دسترس نیست

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
fa: اگر تعداد فیلدهای فوق کافی نیست، برای افزودن انتخاب‌های بیشتر اینجا کلیک کنید.

en: You must enter your name.
fa: شما باید نام خود را وارد نمایید.

en: More choices
fa: انتخاب‌های بیشتر
