Make Meeting Scheduler (7.x-2.0-beta2) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Totals
id: Jumlah

en: Closed
id: Ditutup

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Date
id: Tanggal

en: Fields
id: Bidang isian

en: Unavailable
id: Tidak tersedia

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
id: Jika jumlah kotak jawaban di atas belum cukup, klik di sini untuk menambah pilihan jawaban.

en: More choices
id: Tambah pilihan
