Make Meeting Scheduler (7.x-2.0-beta2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Totals
is: Samtals

en: Closed
is: Lokuð

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Date
is: Dagsetning

en: Fields
is: Svæði

en: More choices
is: Fleiri valkostir
