Make Meeting Scheduler (7.x-2.0-beta3) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Closed
bo: ཁ་བརྒྱབ་ཟིན

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Unavailable
bo: སྤྱོད་མི་ནུས།

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
bo: གལ་སྲིད་གོང་གི་གདམ་ཚན་སྒྲོམ་གཞི་ཡིས་མ་འདང་ན། འདིར་མནན་ཏེ་གདམ་ཚན་ཁ་སྣོན་བྱས་ཆོག

en: More choices
bo: གདམ་ཚན་དེ་ལས་མང་བ
