Make Meeting Scheduler (7.x-2.0-beta3) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Totals
el: Σύνολα

en: Closed
el: Έχει κλείσει

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Fields
el: Πεδία

en: Unavailable
el: Μη διαθέσιμο

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
el: Αν ο αριθμός των πεδίων παραπάνω δεν είναι αρκετός, κάντε κλικ εδώ για να προσθέσετε περισσότερες επιλογές.

en: More choices
el: Περισσότερες επιλογές
