Make Meeting Scheduler (7.x-2.0-beta3) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Closed
oc: Tampat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Date
oc: Data

en: Fields
oc: Camps

en: Unavailable
oc: Indisponible

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
oc: Se la quantitat de cases çaisús es insufisenta, clicar aicí per apondre mai d'opcions.

en: More choices
oc: Mai d'opcions
