Make Meeting Scheduler (7.x-2.0-rc1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Totals
ja: 合計

en: Closed
ja: クローズド

en: Remove
ja: 削除

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Date
ja: 日付

en: Fields
ja: フィールド

en: Unavailable
ja: 利用不可

en: Edit answer
ja: 回答の編集

en: More choices
ja: 選択肢の追加
