Make Meeting Scheduler (7.x-2.0-rc1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Totals
ml: ആകെ

en: Closed
ml: അടച്ചു

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Date
ml: തിയ്യതി
