Make Meeting Scheduler (7.x-2.0-rc1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Closed
nn: Stengt

en: Remove
nn: Fjern

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Date
nn: Dato

en: Fields
nn: Felt

en: More choices
nn: Fleire val
