Make Meeting Scheduler (7.x-2.0-rc1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Totals
ru: Всего

en: Closed
ru: Закрыто

en: Remove
ru: Удалить

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Date
ru: Дата

en: Fields
ru: Поля

en: Unavailable
ru: Недоступно

en: Edit answer
ru: Редактировать ответ

en: You must enter your name.
ru: Вам нужно ввести ваше имя.

en: More choices
ru: Больше вариантов
