Make Meeting Scheduler (7.x-2.0-rc1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Totals
sk: Spolu

en: Closed
sk: Uzavreté

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Date
sk: Dátum

en: Fields
sk: Polia

en: Unavailable
sk: Nedostupné

en: More choices
sk: Viac možností
