Make Meeting Scheduler (7.x-2.0-rc1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Closed
sl: Zaprto

en: Remove
sl: Odstrani

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Date
sl: Datum
