Make Meeting Scheduler (7.x-2.0-rc1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Totals
tr: Toplam

en: Closed
tr: Kapalı

en: Remove
tr: Kaldır

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Date
tr: Tarih

en: Fields
tr: Alanlar

en: Unavailable
tr: Mevcut değil

en: Edit answer
tr: Cevabı düzenle

en: More choices
tr: Ek seçenekler
