Make Meeting Scheduler (7.x-2.0-rc1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Totals
uk: Підсумки

en: Closed
uk: Закрито

en: Remove
uk: Вилучити

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Date
uk: Дата

en: Fields
uk: Поля

en: Unavailable
uk: Недоступно

en: Edit answer
uk: Редагувати відповідь

en: You must enter your name.
uk: Вам потрібно ввести ваше ім'я.

en: More choices
uk: Більше варіантів

en: More suggestions
uk: Інші пропозиції
