Make Meeting Scheduler (7.x-2.0-rc1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Totals
ur: کل

en: Closed
ur: بند کردیا گیا

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں
