Make Meeting Scheduler (7.x-2.0-rc2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Closed
ca: Tancat

en: Remove
ca: Elimina

en: Yes
ca: Sí

en: Date
ca: Data

en: Fields
ca: Camps

en: Unavailable
ca: No disponible

en: You must enter your name.
ca: Heu d'introduir el vostre nom.

en: More choices
ca: Més opcions
