Make Meeting Scheduler (7.x-2.0-rc2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Totals
he: סך הכל

en: Closed
he: סגור

en: Remove
he: הסרה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Date
he: תאריך

en: Fields
he: שדות

en: Unavailable
he: לא זמין

en: More choices
he: אפשרויות נוספות
