Make Meeting Scheduler (7.x-2.0-rc2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Totals
it: Totale

en: Closed
it: Chiuso

en: Remove
it: Elimina

en: Yes
it: Sì

en: Date
it: Data

en: Fields
it: Campi

en: Unavailable
it: Non disponibile

en: Edit answer
it: Modifica risposta

en: More choices
it: Aggiungi altre scelte
