Make Meeting Scheduler (7.x-2.0-rc2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Totals
ka: ჯამი

en: Closed
ka: დახურულია

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Date
ka: თარიღი

en: Fields
ka: ველები
