Make Meeting Scheduler (7.x-2.0-rc2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Totals
kn: ಒಟ್ಟು

en: Closed
kn: ಮುಚ್ಚಲಾಗಿದೆ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Unavailable
kn: ಲಭ್ಯವಿಲ್ಲ
