Make Meeting Scheduler (7.x-2.0-rc2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Closed
lt: Uždara

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Date
lt: Data

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Unavailable
lt: Neįmanoma

en: More choices
lt: Daugiau pasirinkimų
