Make Meeting Scheduler (7.x-2.0-rc2) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Totals
sv: Totalt

en: Closed
sv: Stängd

en: Remove
sv: Ta bort

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Date
sv: Datum

en: Fields
sv: Fält

en: Unavailable
sv: Ej tillgänglig

en: Maybe
sv: Kanske

en: You must enter your name.
sv: Du måste ange ditt namn.

en: More choices
sv: Fler alternativ
