Make Meeting Scheduler (7.x-2.0-rc2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Totals
ta: மொத்தம்

en: Closed
ta: மூடப்பட்டது

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Date
ta: தேதி

en: More choices
ta: மேலும் தெரிவுகள்
