Make Meeting Scheduler (7.x-2.0-rc3) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Submit
am: አስገባ

en: Closed
am: የተዘጋ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Date
am: ቀን
