Make Meeting Scheduler (7.x-2.0-rc3) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Closed
eu: Itxita

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Date
eu: Data

en: Fields
eu: Eremuak

en: Maybe
eu: Beharbada

en: You must enter your name.
eu: Zure izena sartu behar duzu.

en: More choices
eu: Aukera gehiago
