Make Meeting Scheduler (7.x-2.0-rc3) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Totals
gl: Totais

en: Closed
gl: Pechada

en: Remove
gl: Quitar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Date
gl: Data

en: Fields
gl: Campos

en: Unavailable
gl: Non dispoñíbel

en: You must enter your name.
gl: Debe escribir o seu nome.

en: More choices
gl: Máis opcións
